Вул. Єкатерининська, 19.
Offline men's club
Ми відкриті
з 21:00 до 07:00
UA
RU
EN
HE
 
Ура, ви йдете в OFFLINE і ми щасливі!
Імя
кількість гостей
ваш телефон
дата відвідування
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
РОЗКІШНІ ЛЕДІ
Наш чоловічий клуб асоціюється з розкішними леді, які блискуче володіють стрип-пластикою і з задоволенням подарують свою сексуальність і чарівність кожному гостю.
АВТОРСЬКІ КОКТЕЙЛІ
В нашому барі працює найкращий в Одесі бармен-міксолог, переможець конкурсу DBA Ukraine 2019, переможець конкурсу Stoli & Bayou Cup 2018 запропонує вам авторські коктейлі та елітні напої.
КАЛЬЯН МЕНЮ
Обирай свій улюблений смак табаку з нашого кальян-меню та релаксуй в клубі OFFLINE на всі 100%!
УНІКАЛЬНЕ ПРИВАТНЕ ШОУ
Отримай незабутні збуджуючі враження від яскравих еротичних шоу в комфортабельній атмосфері наших тематичних кімнат. Наші розкішні леді зіграють для тебе в будь-яку твою фантазію і перетворять приватний танець на неперевершене шоу!
ГАРАНТІЯ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Ми поважаємо ваше право на приватний простір і збереження вашої конфіденційності. Ви можете в повній мірі насолоджуватись відпочинком в і бути впевненими, що все, що відбувається в клубі OFFLINE ніколи не виходить за його межі.
НІЯКОГО "РОЗВОДУ" НА ГРОШІ
Ми категорично проти нав'язаних послуг і "розводу" на гроші, тому стежимо за тим, щоб наші співробітники створювали для вас максимально комфортний відпочинок і не порушували правила роботи бару і законодавства України.
ВИШУКАНИЙ ІНТЕР'ЄР
Комфортабельні дивани, м'яке ненав'язливе освітлення - ми зробили все, щоб ви почувалися затишно і комфортно, отримуючи максимум насолоди від інтимної і гламурної атмосфери OFFLINE і не відволікалися від еротичних танців наших спокусливих леді.
ПРИХОДЬТЕ ПАРОЮ
Бажаєш, щоб твоє подружнє життя заграло новими яскравими фарбами? Приходьте до клубу OFFLINE парою. Відпочинок VIP-класу і еротичне приватне шоу для пари гарантовано розбурхає ваші фантазії та розпалить вашу сексуальну пристрасть!
Ти йдеш Offline, і ми раді!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Подаруйте одному
незабутню ніч
в OFFLINE!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

OFFLINE CLUB

ПАРУБОЧИЙ ВЕЧІР

Заплануй ваш вихід в OFFLINE.

ЗРОБИТИ ЦЮ НІЧ

ОСОБЛИВОЮ